potřebujete poradit?
Tisk plachet.cz

Materiály

Tiskneme pouze na kvalitní materiály, kvalitními barvami a na špičkových strojích. Zkrátka, jak se říká: „Žádná Čína“.

Samolepící fólie

Materiál se používá na billboardy, polepy dopravních prostředků, informační systémy apod. Pro zvýšení životnosti fólie se dá tento materiál laminovat. Samolepící fólie může být lesklá i matná, s odstranitelným i permanentním lepidlem.

 

Windowmarking – perforovaná fólie

Jedná se o transparentní samolepící fólii s perforací na tiskové straně a černou perforací na straně lepidla. Dá se použít na rovných nebo lehce zakřivených transparentních plochách např. na oknech dopravních prostředků a výlohách. Lze laminovat.

 

Podlahová grafika (folie)

Set podlahové grafiky se skládá z potištěné samolepící folie, která může být bílá nebo transparentní a z protiskluzovhého lamina. Podlahovou grafiku aplikujeme v interiéru i v exteriéru. Grafika se využívá např. v místech prodeje, ve vestibulech metra nebo na podhledech schodů.

 

Průzračná folie - Clear View

Vysoce průzračná potištitelná litá fólie pro okenní aplikaci. Nepotištěná část umožňuje naprosto čistý průhled skrz okno. Grafika s jemnými detaily už nemusí být více vyřezávána. Je zde možné vytvářet různé speciální efekty, jako je pískování, námraza, pomocí bílého inkoustu, popř. jednosměrná průhlednost, aniž by se musela použít perforovaná fólie.

 

Reflexní folie

Folie poskytují širokoúhlou odrazivost nahodilého světla a mají vynikající noční a denní viditelnost. Fólie jsou složeny z vrstev mikroskopickýc skleněných korálků vysoké optické kvality, které působí jako čočky.

 

Pískovaná folie

Atraktivní škála několika tónovaných fólií. Vhodný k dekoraci oken a výloh v restauracích, skleněných přepážek v kancelářích, bankách, zkrátka všude tam, kde je třeba decentně upozornit na skleněnou plochu nebo využít skleněné plochy jako atraktivního prostoru pro reklamu. Folie lze potisknout, plotrovat na text.

 

Wallwrep folie

Speciální samolepicí fólie určená k aplikaci na hrubé stěny a omítky. Fólii lze nalepit i na kamenné nebo cihlové zdivo. Vhodné např. pro polepy stěn v kancelářích, bytech atd.

 

Adhezní folie

Adhezní fólie je speciální elektrostaticky přilnavá fólie bez lepidla, kterou po odlepení z papíru můžete ozdobit jakýkoliv hladký povrch zbavený mastnoty. Jelikož je to fólie bez lepidla, tak ani po sejmutí z dekorovaného povrchu nezanechává žádné zbytky ani šmouhy. Jak na to? Fólii jednoduše sejměte z papíru a přilepte na okno, dlaždičky, kachličky, ledničku…jakýkoliv hladký povrch. Když fólie nedrží a odlupuje se, tak dekorovaný povrch prvně vyleštěte jarem nebo prostředkem na okna

Magnetická folie

Magnetické fólie mohou sloužit mimo jiné i jako vizuální nosič reklamy. Takto vyrobená reklama je lehce odstranitelná, nepoškozuje podklad jako běžné samolepící fólie. Případná grafika může být nanesena na magnetickou fólii sítotiskem, offsetem případně samolepící fólií. Vždy závisí na požadované barevnosti a motivu, který má být na fólii nanesen. Magnetická přilnavost závisí na tloušťce materiálu na který bude fólie přikládána. Magnetickou fólii můžete stříhat obyčejnými nůžkami případně vysekávat do požadovaných tvarů.

Transparentní samolepící folie

Čirá samolepící folie se využívá např. do výloh, na zrcadla apod.

 

Translucentní samolepící folie

Folie určená pro světelnou reklamu