potřebujete poradit?
Tisk plachet.cz

Materiály

Tiskneme pouze na kvalitní materiály, kvalitními barvami a na špičkových strojích. Zkrátka, jak se říká: „Žádná Čína“.

Dibond

Sendvičová deska tvořená dvěma AL plechy s jádrem z polyetylenu. Desky se vyznačují velmi vysokou stabilitou, výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům s dokonale hladkým povrchem. Umožňují snadné ohýbání speciální technikou částečného profrézování, vhodné na reklamní tabule, atiky, displeje, informační systémy, vybavení obchodů. Výborně se potiskují sítotiskem a digitální UV technologií, vhodné pro interiér i exteriér.

 

Forex

Lehká pěněná PVC deska s uzavřenými buňkami. Nízká hmotnost. Zvláště jemná a homogenní struktura. Nenasákavá, samozhašivá a odolná proti nárazu. Venkovní použití.

 

Kappa

Vysoce kvalitní sendvičová lehčená deska s bílým pěnovým jádrem. Oboustranně krytá vrstvou bílého chromokartónu. Použití aranžování, výstavnictví, kašírování, výroba modelů, potisk sítotiskem, digitální UV technologií. Vnitřní použití.

 

Dutinka

Extrémně vysoká odolnost proti nárazu (deska se při pádu nebo nárazu neroztříští). Rozměrová stálost. Nízká hmotnost při vysoké tuhosti. Pro exteriérové a interiérové aplikace, výstavní panely, vývěsní štíty, kašírování samolepících folií, potisk sítotiskem a UV technologií.

 

Plexi