potřebujete poradit?
Tisk plachet.cz

Materiály

Tiskneme pouze na kvalitní materiály, kvalitními barvami a na špičkových strojích. Zkrátka, jak se říká: „Žádná Čína“.Frontlit - plný PVC banner

Materiál určený na místa s vysokými nároky na pevnost a trvanlivost. Frontlit bývá osvětlen pouze zepředu, nevyužívá se jeho průsvitnosti. Je vhodný ke svařování, lze ho opatřit plastovými nebo kovovými oky na uchycení.

 

Mesh - síťovina

Materiál určený na místa, kde je nutné, aby byla zachována vizuální průhlednost např. reklamní plochy před okny, nebo propustnost větru tzn. míst, kde hrozí, že reklama bude vystavena extrémním povětrnostním podmínkám. Materiál je vhodný ke svařování, lze jej opatřit plastovými
nebo kovovými oky na uchycení.

 

Blockout - neprůsvitný banner

Blockout je určený pro oboustranný tisk různých motivů, proto se reklama umisťuje do prostoru tak, aby transparent byl vidět z obou stran. Má v sobě černou mezivrstvu, která zabraňuje prosvítání motivů. Je vhodný též jako luxusnější alternativa k Frontlitu.

 

Blockout - directo

Textilní neprůsvitný materiál určen do rámových systému a display stojanů. Odolný proti zmačkání - lze ho přepravovat složený v boxu. Interiérové a exteriérové využití.

Airtex

PVC banner s nízkou gramáží a textilním vzhledem